Pomůžeme vám s výběrem

Snímače vlhkosti vzduchu a plynů

E+E Elektronik vyvíjí a vyrábí měřiče vlhkosti vzduchu a plynů, od samostatných senzorů a čipů po kompletní snímače s normovanými výstupy, displejem nebo dataloggerem. Vlhkostní a vlhkostně-teplotní snímače E+E Elektronik spolehlivě měří v celé škále aplikací, ať už se jedná o vzduchotechniku, meteorologii, zemědělství nebo náročné průmyslové měření a regulaci. Vedle přímého měření relativní vlhkosti vzduchu a teploty, vybrané snímače dopočítávají i další veličiny a parametry vzduchu a plynů, jako jsou rosný bod, zámrzný bod, absolutní vlhkost, směsný poměr, specifická entalpie, parciální tlak vodní páry a teplota mokrého teploměru.

Většina snímačů a měřičů vlhkosti vzduchu a plynů E+E Elektronik je vybavena patentovaným ochranným povlakem senzoru, který významně zvyšuje odolnost proti korozi, prachu a chemickému znečištění, prodlužuje životnost a zlepšuje dlouhodobou přesnost měření.

Mezi speciality E+E Elektronik patří přesné měření trvale vysoké vlhkosti, měření vlhkosti při vysoké teplotě a tlaku, měření vlhkosti a teploty v prostředí s nebezpečím výbuchu, měření rosného bodu velmi suchého stlačeného vzduchu nebo měření vlhkosti vzduchu v silně znečištěném prostředí.

Čekejte prosím...
cross