Pomůžeme vám s výběrem

O nás

 TCELE s.r.o.

ZAKÁZKOVÁ ELEKTRONIKA A MĚŘENÍ

 

Společnost TCELE s.r.o. je výhradním zastoupením značky E+E Elektronik (měření vlhkosti vzduchu, průtoku a CO2) pro Českou republiku a přímým zastoupením značky Schaller Messtechnik (měření vlhkosti materiálu). Dále vyvíjíme, vyrábíme a opravujeme průmyslovou elektroniku a stavíme jednoúčelové stroje.

Ať už se jedná o měřicí techniku, zakázkovou elektroniku nebo kompletní přípravky, vždy je vybíráme a konstruujeme s maximálním ohledem na individuální požadavky zákazníků.

Integrujeme řídicí systémy B&R a REXYGEN. Používáme je v našich vlastních zakázkových přípravcích i pro řízení strojů firem, které se zabývají především mechanickou konstrukcí.

Naše jednoúčelové stroje umožňují automatizovat rutinní činnosti a eliminovat lidský faktor při výrobě i výstupní kontrole. Pomáháme tak našim zákazníkům zvyšovat kvalitu, šetřit náklady a předcházet reklamacím od jejich odběratelů.

Rovněž opravujeme nefunkční průmyslovou elektroniku, pro kterou již nefunguje servisní podpora, nebo u níž výrobce nákladně mění celé díly. Vracíme tím za rozumné peníze do provozu techniku, která může nadále dobře sloužit.

 

Čekejte prosím...
cross