Pomůžeme vám s výběrem

MOP301 - odolná a přesná sonda vlhkosti v oleji

E+E Elektronik představují novou sondu vlhkosti v oleji MOP301. Vyniká jak vysokou přesností měření vlhkosti a teploty, tak odolností do 120 °C a tlaku 20 bar v případě tlakově odolné verze. Nerezové tělo s oleji-odolným kabelem a utěsněným konektorem M12x1 poskytují úroveň krytí IP66. Volitelné zalití kontaktů vlhkostního senzoru pak významně zvyšuje dlouhodobou odolnost vůči korozi.

Sonda MOP301 fyzicky měří aktivitu vody v oleji a teplotu oleje. Z těchto dvou veličin je schopná zároveň vypočítávat absolutní obsah vody v oleji v ppm. Tyto hodnoty jsou vysílány po sběrnici RS485 s komunikací Modbus RTU.

Sonda je k mání v délkách 200 mm a 400 mm, s připojovacím kabelem o délce 2 m, 5 m nebo 10 m. K tlakově odolné sondě, standardně vybavené posuvným šroubením 1/2'' ISO nebo NPT, lze dodat i montážní kulový ventil, který umožňuje montáž a demontáž sondy za tlaku, bez přerušení procesu.

Po připojení k převodníku Sigma 05 lze navíc naměřené hodnoty sledovat na displeji, případně pomocí analogových výstupů.

Více informací o nové sondě vlhkosti v oleji MOP301 najdete zde.

Čekejte prosím...
cross