Pomůžeme vám s výběrem

G110 - kompaktní analyzátor vlhkosti materiálu s vysoušecí pecí

Analyzátor / vlhkoměr na bázi vysoušecí pece pro měření vlhkosti materiálů, jejichž vlhkost nelze měřit ostatními vlhkoměry Schaller. více


3
user-tie-solid Výhradní zastoupení E+E Elektronik a zastoupení Schaller
help Pomoc s výběrem - chceme pro vás funkční řešení
naklic Zakázkový vývoj a výroba elektroniky a jednoúčelových strojů

Popis produktu

Analyzátor vlhkosti G110 je vysoušecí pícka s integrovanou váhou pro změření obsahu vody v rozličných materiálech. Rozsah váhy do 110 g a její přesnost 0,005 g umožňuje přesné měření vlhkosti malých, neznámých, tekutých nebo těstovitých materiálů, pro jejichž měření nelze specializované vlhkoměry Schaller humimeter kalibrovat.

Vlhkostní analyzátor využívá k vysušení materiálu vysoušecí pícku s teplotou až 199 °C. Jakmile je proces vysoušení automaticky ukončen, vypočítá analyzátor obsah vody v materiálu na základě rozdílu hmotnosti před a po sušení.

Proces měření obsahu vody analyzátorem vlhkosti G110 je velice přesný, ale časově náročnější. Proto, pokud pro daný materiál existuje specializovaný vlhkoměr z řady humimeter, doporučujeme měřit vlhkost materiálu právě příslušným specializovaným vlhkoměrem Schaller humimeter, který nabízí snadné ovládání, vysokou praktičnost a bezkonkurenčně rychlé výsledky měření. Pokud však materiál žádným z široké palety speciálních vlhkoměrů Schaller humimeter měřit nelze, je analyzátor vlhkosti G110 stále elegantním řešením, jak v onom materiálu zjistit podíl vody.

Vlastnosti / výhody

 • Plně automatický: vysoušení až do ustálení hmotnosti
 • Paměť pro 15 vlastních nastavitelných vysoušecích programů
 • Analyzátor vlhkosti funguje spolehlivě a plně automaticky při zachování snadné obsluhy

 

Objednací číslo: artikl 12153 G110 - kompaktní analyzátor vlhkosti materiálu s vysoušecí pecí

Příslušenství a příplatkové položky

Číslo artiklu ObrázekPříslušenství / periferie
12154 Bowl for probes for moisture meter G_100 packing unit of 100pcs. Aluminiové nádobky pro uložení materiálu, balení 100 ks

 

Analyzátor vlhkosti s vysoušecí píckou a integrovanou váhou

Vlhkostní analyzátor G110 pro rozličné materiály s plně automatickým měřicím procesem funguje následovně:

Zacházení / proces měření

Analyzátor vlhkosti G110 je vysoušecí pícka s integrovanou váhou pro změření obsahu vody v materiálu. Měření začnete odebráním adekvátního množství materiálu a jeho vsypáním do měřicí misky.

Po vložení měřicí misky do analyzátoru integrovaná váha materiál zváží a začne měřicí proces. Vlhkostní analyzátor automaticky vysouší materiál až do chvíle, kdy se hmotnost materiálu ustálí a v ten okamžik analyzátor měření automaticky ukončí.

Výsledek měření se zobrazí na displeji analyzátoru.

 

Technické parametry

 

 • Hmotnost vzorku do 110 gramů
 • Přesnost váhy 0.005 g
 • Obsah vody 0-100 % s přesností 0,01 %
 • Vysoušecí pícka s teplotami od 40 do 199 °C
 • Vysoušecí pícka je nastavitelná přes 15 vlastních vysoušecích programů, každý v rozsahu 1 až 99 minut při volitelné teplotě
 • Vyhřívání vysoušecí pícky halogenovými lampami
 • rozhraní RS-232 pro připojení k jiným zařízením (např. k PC)
 • LCD displej, 9 tlačítek
 • Rozměry: 200 × 180 × 380 mm
 • Napájení 220 V / 50 Hz nebo 110 V / 60 Hz
 • Rozsah dodávky: vlhkostní analyzátor, kryt proti průvanu, vkládací nádobky, napájecí kabel, pinzeta pro vyjímání nádobek, 100g závaží pro kalibraci váhy, návod k obsluze

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Pomůžeme vám

Pomůžeme vám s výběrem

Zavolejte technickou podporu na telefonu 727 946 254 nebo pište mail na stransky@tcele.cz

Čekejte prosím...
cross