Pomůžeme vám s výběrem

Zakázkový vývoj a výroba průmyslové elektroniky

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektroniky na zakázku a stavbu jednoúčelových strojů. Navrhujeme a dodáváme zařízení v rozsahu od elektronických desek, převodníků a modulů až po kompletní jednoúčelové výrobní a testovací přípravky pro průmyslové využití.

 

Naši zakázkovou elektroniku dodáváme například společnostem SORTING Solutions, WITTE Automotive a dalším.

 

Umíme připravit návrhy plošných spojů a plošný spoj i vyrobit. Plošné spoje osazujeme mikrokontroléry a naprogramujeme. Dokážeme tak postavit převodníky nestandardních signálů nebo speciální vyhodnocovací a kontrolní moduly.

  

Konstruktérům jednoúčelových strojů jsme schopni dodat samostatnou elektrickou a elektronickou část včetně senzoriky, řízení a uživatelského rozhraní. Nejen pro nové stroje a zařízení, ale i pro rozšíření stávajících mechanických přípravků.

 

 

Dodáme vám i kompletní jednoúčelové stroje pro automatizaci rutinních činností a kontrolu kvality při výrobě. Nejvíce zkušeností máme s přípravky pro kompletaci a výstupní kontrolu automobilových konektorů a kabelů. Při konstrukci našich jednoúčelových strojů vždy dbáme na ergonomii obsluhy a spolehlivost použitých komponent.

 

Jako u každé zakázkové výroby je zde potřeba přesně si ujasnit zadání. Nacházíte-li se v Karlovarském, Plzeňském nebo Ústeckém kraji, rádi navštívíme vaši výrobu a uděláme si lepší představu o požadavcích na konkrétní zařízení. V průběhu přípravy zakázky s vámi pak vše intenzivně konzultujeme, aby finální stroj splnil přesně to, co od něj požadujete.

 

Ukázku již dodaných zařízení najdete v sekci Realizace.

 

Pro konzultaci vašeho řešení volejte na +420 727 946 254, pište na info@tcele.cz nebo nám zašlete poptávku níže:

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Čekejte prosím...
cross