Pomůžeme vám s výběrem

Opravy průmyslové elektroniky

Kromě vývoje a výroby elektroniky a jednoúčelových strojů rovněž provádíme opravy plošných spojů a průmyslových elektronických desek, modulů a zařízení. 

V oblasti oprav plošných spojů a průmyslové elektroniky jsou našimi zákazníky například společnosti ZPA-RP nebo SORTING Solutions.

Jak u nás oprava průmyslové elektroniky probíhá

Na začátku doporučujeme krátkou telefonickou nebo e-mailovou konzultaci. Abychom si udělali představu, o jaké elektronické zařízení se jedná a jak se projevuje závada. Pokud na základě konzultace vyhodnotíme opravu jako realizovatelnou, následuje odeslání zařízení do naší provozovny. Jakmile k nám zařízení dorazí, provedeme vstupní prohlídku, kdy zařízení rozebereme a proměříme, abychom odhalili příčinu závady. Následně vám sdělíme zjištěný stav i zamýšlený způsob opravy, časový odhad a potřebný materiál. Do opravy se pustíme po vašem odsouhlasení.

Ojediněle se může stát, že po vstupní prohlídce zjistíme, že závadu neumíme odstranit. Například z důvodu zalitého problémového obvodu. V takovém případě vám budou účtovány pouze náklady na vstupní prohlídku.

Samotná oprava většinou znamená mikropájení a výměnu poškozených odporů, kondenzátorů, polovodičů nebo celých zdrojových částí. Po dokončení opravy zařízení znovu proměříme, odzkoušíme a složíme do stavu, v jakém k nám dorazilo.

 

Dílna
   

Ceník

Hodinová sazba 1 000 Kč
Použitý materiál: je předem specifikován většinou řádově stovky Kč
Doprava zařízení zpět k vám přepravní službou DPD 200 Kč

 

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

 

Pro více informací nás kontaktujte na +420 727 946 254, popřípadě info@tcele.cz nebo nám zašlete poptávku níže:

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Čekejte prosím...
cross